Začni vydělávat tím, co tě baví!

Umíš něco, co bys chtěl naučit ostatní? Chceš si vydělávat tím, co tě skutečně baví? Staň se naším lektorem a nastartuj svoji kariéru ve vzdělávání!

Registrovat se

Jaké výhody ti spolupráce s námi přinese?

1. Digitální prostředí pro tvé kurzy

Nelámej si hlavu s vytvářením vlastního webu a přidáváním různých funkcí, které jeho cenu pošlou do nadlidských výšin. U nás jsme ti vytvořili kompletní edukační prostředí s těmi nejlepšími prvky, které můžeš využít při tvorbě tvých kurzů. Nevěříš? Čti dál!

2. Platba za kurzy je vždy předem

S námi ti nikdo bez zaplacení na kurz nepřijde. Všechny platby za kurzy jsou předem přes platební bránu a ty tak vždy víš, kdo se tvých kurzů zúčastní. Tvoje tvář, tvůj brand – prodáváš především sám sebe. Tvé kurzy ti vytváří sílu vlastní značky.

3. Automatická fakturace

Vytváříš, vzděláváš, prodáváš, ale nebaví tě se starat o ostatní věci jako fakturace za kurzy? V klidu to vypusť z hlavy… Všechny fakturace řešíme my a ty se tak můžeš soustředit pouze na svoji kreativní práci.

4. Tvoje tvář, tvůj brand​

Prodáváš především sám sebe, tvé kurzy ti vytváří sílu vlastní značky a u nás ji můžeš posunout zase o krok vpřed. Vytvoř si profil, který padne přímo k tobě. Vyhraj si s profilovým obrázkem a popiskem, ať na první pohled zaujmeš každého! Odkaž klidně i na své sociální sítě.

5. Prostory k pronájmu

Online nebo video kurzy jsou sice možnost, ale nic nenahradí osobní prezenční vyučování. Máš zájem předávat své know-how jinak než přes obrazovku, ale nemáš kde? S tím ti rádi pomůžeme!
Učebny vybavené projektorem, magnetickou tabulí, počítačem a dalším ti jsou k dispozici a jsou schopny pobrat až pro 30 lidí!

6. Jakékoliv zaměření kurzů​

Svázané ruce při výběru tématu pro své kurzy u nás rozhodně nemáš. Ať už tě napadne cokoliv, zaměření si můžeš vybrat jakékoli a neboj se kombinovat. Od kreativních receptů až po světové jazyky, zájem se najde vždy!
Tak co ti brání? Nikdo jiný tě zpět držet nebude!

Staň se lektorem Správného Kurzu!

Registrace lektora